Julen kommer tidligt i år for Fie Laursen, der allerede midt i december både har fået besøg af både julemanden og Amor - og det ser ud til, at sidstnævnte har ramt plet med sin pil. 'Paradise Hotel'-deltageren har nemlig mødt en ny fyr, som hun er glad for.
På Instagram delte Fie Laursen tidligere i dag et billede af hende og en hemmelig mand, som hun fletter fingre med, mens han kører bil. Over for Realityportalen.dk bekræfter hun den nye flirt.
- Santa is blessing the bad girls with some love this year (julemanden velsigner de slemme piger med kærlighed i år, red.), siger Fie Laursen med et grin, inden hun dog slår fast, at der ikke er tale om en ny kæreste - endnu i hvert fald.
- Jeg har ikke fået en kæreste endnu. Men han er sød, fastslår 'Paradise Hotel'-deltageren, der ikke vil fortælle mere om den nye fyr på nuværende tidspunkt.
Tiden vil vise, om den nye flirt udvikler sig til et forhold for Fie Laursen, og om vi får lov til at møde den nye fyr. Man kan i hvert fald håbe, at det går hende bedre, end det gjorde, da hun igen fik chancen på 'Paradise Hotel'.